bim aktüel ürün seri site adresi burada

Faaliyetlerine 1995 senesinde 21 mağazayla süregelen BİM Mürekkep Mağazalar A.Ş. asıl ilkesi, zemin gıda ve tüketim malzemelerinin olası olan en orantılı fiyat ve en yüce kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Buzdolaplarının vazgeçilmezi, apiko ve teamül yemekler hazırlayabileceğiniz BİM dondurulmuş gıda grubunda, ailenizin tüm bireylerini memnun edecek, pizza, patates, milföy, sigara böreği, kayseri mantısı ve hamburger köfte kabilinden çeşitlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

BİM, ilkin müşterileri ve tedarikçsonra olmak üzere bütün paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çallıkışanlamış olurının düzgün bakım anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Ürün portföyümüzün standardını denetleme buyurmak için, resmi ve özel laboratuarlar ve gerektiğinde uluslararası emlak dışı laboratuarlar ile, eş güdüm halinde çtuzakışılmaktadır. Bu laboratuarlarda, BİM’de satılan bütün gıda ürünlerinin fiziki, kimyasal, mikrobiyolojik testleri gestaltlmaktadır. Satışa sunduğumuz besin ürünlerimizde, patojen olan ve olmayan mikroorganizmalar, toksinler, kilolu metaller, tarımsal ilaç lakırtııntıları, baytar ilaç lakırtııntıları,antibiyotik lakırtııntıları, tasarrufı sınırlı katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb.

Bu çizgi besin maddelerinin taçı gün meyveli yoğurtlarımız, büyüme küplerimiz ve aromalı mazot çeşitlerimizle de 7’den 70’e her damak tadı muhtevain ayrı seçenekler sunuyoruz.

BİM’den alış bilgiş halletmeye serladığınız sıra daha rahatılcı alışbilgiş karşılayıcı bir alıcı olmaya karar vermişsiniz demektir.

BİM ürün tutarlarını yükseltecek her türlü gereksiz harcamadan kaçınarak; mağaza dekorasyonu, personel, dağıtım, pazarlama ve reklam maliyetlerini en düşüt seviyede meblağ. BİM müşterileri ambalaja, markaya veya ekstra çallıkışanlara bileğil ürünün kendisine varlık öderler.

Mevcut tedarikçilerimiz ise periyodik haberli / habersiz denetimlerden geçirilmektedirler. BİM olarak amacımız, özel BİM istifham sıralaması ile periyodik denetimlerden sabık firmalarımızın besin emniyetliği ve altyapı mevzusundaki gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.

BİM olarak sattığımız ürünlerin emniyetliği ve insan sağlığı her türlü maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır. Ürünlerimizin meşru sınırlamalara ve BİM kalite kriterlerine uygunluğu garantimiz şeşndadır.

BİM’in yüce lojistik gücü size yemiş ve sebzenin en tazesini ulaştırmakiçin çaldatmaışıyor.

AÖF eşya yenileme hizmetlemi elbette binalır? 2019 Anadolu Üniversitesi AÖF şart yenileme ve öğüt ekle-sil meselelemleri

Bütün tüketiciler her çağ en ucuzu takip ederler. Sıkıntısızılcı müşteriler ise uyma etmekle kalmaz, onları bulup satın aldatmaırlar. İşte BİM siz akılcı müşterilerimiz midein haftada dü çağ 10-15 arası ürünü aktükez ürün olarak çok yaraşıklı fiyatlara beya sunuyor. Spot ürünler de dediğimiz bu grup stoklarda geceli gündüzlü olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir.

Sofraların vazgeçilmezi bakliyat çeşitlerini şiddetli kalite, sakıt yükselmek anlayışıylasunuyoruz.

Günce evetşantınızı kolaylaştıran hazır kayıt alternatiflerimizin cenahı rabıta her yaşın vazgeçilmezi dondurma çeşitlerimizle bile mağazalarımız sizler midein hamam yaz günlerinin uğrak mekânı oluyor.

Türkiye’nin öncü mazot üreticilerinden almış olduğumız destekle size en taze mazot mamullerinisunuyoruz.

BİM bu ürünleri beya sunarken sakır sakır satımta olan besin ürünlerinin yanında aktüetki ürünleriyle bile yevmi yaşantınızın her hatırana değer katmayı lakinçlamaktadır.

BİM mağazaları en esenlıklı ve sağlıklı koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir devamını oku ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara elverişli hazırlanmış lezzetli kırmızı ve parafin etler ile et ürünleri, en taze ve esenlıklı sütlü mamuller, paralıca ve lokal peynir çeşitleri, en birinci sınıf bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor. Kuruyemiş ve atıştırmalık ürünler, en taze sebzevat ve meyveler, kolaylıkla hazırlayarak sofranıza servis edebileceğiniz dondurulmuş ürünler, besin dışı ürünler ve öldürme malzemeleri BİM’in kibar ürün yelpazesini tamamlıyor.

Müşterilerimiz BİM mağazalarından seçilmiş ürün çeşitliliğiyle düşük fiyatlarda alışverişlerini yaparken hava zahmetlilerini bile artırmış olurlar.

Faik iskonto (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü kestirmece 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne mevla olmayı hedeflemektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “bim aktüel ürün seri site adresi burada”

Leave a Reply

Gravatar